Kurumsal

Kaliteli ve güvenli ürünün adresi...

HAKKIMIZDA

Demirhan Gıda kurulduğu günden itibaren damak tadına uygun, kalite odaklı ve her şeyden önemlisi gıda güvenliğine son derece önem vererek üretim yapmaktadır. Şirketimizin bu kararlı tutumunun en büyük göstergesi üretimde uygulanan ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği sistemimizdir.

Samsun’da bakliyat işlenmesi, paketlenmesi alanında üretim ve tedarik yapan firmamız, müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan geniş ürün gamıyla nihai tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza 35 yıllık sektörel tecrübesiyle hizmet vermektedir.

Son yıllarda Ev Dışı Tüketim (EDT) sektörünün gelişmesiyle birlikte, geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğini sağlamak, farklı kategorilerde seçkin markaların ürünlerini müşterilerimize sunabilmek için marka değeri güçlü firmaların bayiliklerini yapmaktayız.

Ev Dışı her türlü tüketimin gerçekleştiği otel,restoran, kafe, pastane, hastane, okul, ofis, sanayi kuruluşları, askeri birlikler ve kamu kuruluşları ile buralara hizmet sunan catering firmaları ve yemek fabrikalarının her türlü gıda ihtiyaçlarını karşılarken,şef aşçılar,otel müdürleri ve diğer bütün müşterilerimizin istek ve arzuları bizim önceliğimizdir.

Demirhan Gıda olarak sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak amacı ile her türlü yeniliği takip etmekte, geleceğe yönelik ürün ve hizmet taleplerini karşılamak için bağlantılarımızı her geçen gün güçlendirmekteyiz. Başarımızı sürdürülebilir kılmak için kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi hedefliyoruz.


VİZYONUMUZ

Ürünleriyle müşterilerimizin hem akıllarında hem damaklarında vazgeçilmez bir yer edinmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutup kalite ve uygun fiyatlarıyla sektörün en çok tercih edilen bir markası olmaktır.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en iyi mahsulü tarlasından sofralara,kaliteden ve sağlık standartlarından taviz vermeden sunmaktır.